Ako ma zas a znova na...l Slovenský Futbalový Zväz.

Autor: Marián Hujo | 28.7.2015 o 18:26 | Karma článku: 3,89 | Prečítané:  774x

Rád, a veľmi aktívne, chodím na futbal a "KONEČNE!!!!" začala hrávať slovenská futbalová reprezentácia v Žiline. Bol som a rád, okrem Španielska, na všetkých zápasoch.

Na Španielov som sa samozrejme nedostal. Prečo??? Lebo kravaťáci !!! Normálny človek sa maximálne dostal za bránky a aj tam sa lístky predávali draho. Po tomto zápase som už ani neveril, že kedy ja pôjdem za slušnú cenu na našu reprezentáciu. Stalo sa a SFZ ma veľmi milo prekvapilo. Priateľský zápas plus kvalifikácia = výborná cena a ešte k tomu boli aj parádne miesta. No ako sa našim chalanom vo futbale darí, tak asi aj začali dvíhať ceny, lístky rozdávajú rôznym šuflikantom a pochybným individuám.

Opíšem to asi takto : Pani zo SFZ mi vždy pošle email, kedy idú vstupenky do predaja a mám to šťastie, že som na to pripravený a môžem tie lístky zajednať hneď, ako sa objavia na Ticketportáli. Prvé, čo ma zarazilo, a prečo toto vlastne píšem bolo to, že predaj balíkovej vstupenky na domáce zápasy s Ukrajinou a Bieloruskom boli v cene na západnú a východnú tribúnu po 48 eur. Budiš, Ukrajina za 24 eur jo, ale Bielorusi?? Vravím si - dám. Druhé prekvapenie: lístky začali predávať o dva týždne neskôr, ako mali naplánované, a v deň spustenia to stopli. Tretie prekvapenie v podobe lístka do "až" tretej rady, WAUUUUUUUUU. Nakoniec ma dorazil na Bazoš-i inzerát, kde jeden človek predával 50 LÍSTKOV!!!!!!!!!!!! na tento dvojzápas a na lepšie miesta ako som ja kúpil. Ako je toto možné??!!! Kde urobili súdruhovia z NDR chybu???

Takže SFZ,na čele s Ticketportálom, majú zarobené - kravaťáci na futbal a obyčajní ľudia nech si teraz trhnú nohou, však teraz sa chodí na slovenskú reprezentáciu, tak to vypredajú bez problémov. My, obyčajní, do krčmy, pred tv a tí šťastnejší za brány. Obyčajný fanúšik ich nezaujíma. Neverím tomu, že napríklad na Angličanov, o rok v septembri, sa dostanem pekne na tribúnu. Možno tak akurát za bránu, a to ešte bude aj pálka ako sviňa.

Záverom len jedna vec. Kedysi urobilo vedenie môjho klubu (MŠK Žilina) chybu - nielen vedenie, ale aj fanúšikovia -  teraz návštevnosť a atmosféra na lige a vo futbale je fakt hrozná. Ak sa vedenie SFZ bude správať k nám, normálnym fanúšikom, takto podobne, tak náš futbal zas a znovu stratí fanúšikov a bude ťažké ich znovu získať.

To som ešte zvedavý, keď sa postaví v Trnave štadión, či vôbec príde naša reprezentácia hrať do Žiliny s atraktívnym a kvalitným súperom, a to nepíšem o tom, že ak sa postaví Národný futbalový štadión v Bratislave. To hádam ani tú Maltu človek neuvidí v Žiline, teda ak nerátam stavebné práce na rodinnom dome. :-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.

DOMOV

Najviac mladých Slovákov podporuje podľa štúdie extrémistov

S nenávisťou na webe sa stretáva 84 percent.


Už ste čítali?